Sandra Białkowska
    projektant wnętrz
   

Wnętrza to moja pasja.Ogromne znaczenie ma dla mnie przestrzeń w której się znajdujemy, to jak wygląda, a przede wszystkim to jak się w niej czujemy.

Jestem uzależniona od wszystkiego co jest związane z wnętrzami, z ich wystrojem. Miłość do piękna i swoją pasję postanowiłam przeobrazić w zawód, w swoją pracę. Chcę pomagać ludziom w tworzeniu ich przestrzeni w taki sposób, aby czuli się w niej przede wszystkim dobrze i pięknie.Pozytywnie podchodzę do wszelkich zmian, do nowych wyzwań i do ludzi, ponieważ uważam, że wspólnie można zdziałać naprawdę wiele…

 

 

Projektowanie wnętrz Koszalin

Skoro tu jesteś, zapewne szukasz projektanta wnętrz. Wiesz już, że projekt domu, lub mieszkania to nie tylko ustawienie mebli i pomalowanie ścian. Projektowanie wnętrz to porządkowanie relacji między przestrzenią, a jej użytkownikiem. Dobrze zaprojektowane wnętrze wykorzystuje w pełni potencjał, jaki drzemie w każdej przestrzeni, choć nie zawsze jest on dostrzegalny. Projektant potrafi go odnaleźć i zaaranżować taki dom, jakiego pragniesz. Dom, który da Ci poczucie komfortu, bezpieczeństwa, który będzie skrojony na Twoje potrzeby. Tworzę unikalne projekty wnętrz, w których znajdziesz miejsce realizacji swoich pasji, potrzeb i pragnień.

Niezwykle ważne dla mnie jest projektowanie spersonalizowane – odpowiadające na potrzeby konkretnych ludzi. Nie szukam uniwersalnych rozwiązań, mam świadomość, że każdy z nas jest inny, ma własne potrzeby i oczekiwania. W pracy projektanta to właśnie człowiek znajduje się na centralnym miejscu. Zawsze jest to konkretna osoba – z jej emocjami, przyzwyczajeniami, własnymi poglądami na wszystkie aspekty życia. Dialog prowadzący do znalezienia idealnych rozwiązań przestrzennych może być pasjonujący zarówno dla projektanta, jak i inwestora. Dobry projektant potrafi przekazać swoje idee w taki sposób, aby inwestor miał przekonanie o ich słuszności. Wzajemne zaufanie budowane jest przez cały czas trwania projektu i jest niezbędne do osiągnięcia wspólnego sukcesu, jakim jest udana realizacja inwestycji. Miłym zakończeniem współpracy zwykle jest sesja zdjęciowa gotowego domu. Taki sposób pracy przekłada się na różnorodność i niepowtarzalność projektowanych wnętrz.

Koszalin

 

Telefon

+48 791 861 394

 

Email

sandra_bialkowska@wp.pl

 

 

 

Strona Główna

O mnie

Kontakt

Aranżacja wnętrz
Oferuję projektowanie wnętrz mieszkalnych – domów, mieszkań i apartamentów w szerokim zakresie: od rysunków koncepcyjnych określających przestrzenne relacje pomiędzy strefami i elementami wyposażenia wnętrza, poprzez wizualizacje przedstawiające aranżację wnętrz z uwzględnieniem kolorystyki, oświetlenia, faktur i struktur proponowanych materiałów, aż do projektu wykonawczego, który zawiera wszystkie niezbędne informacje o detalach i sposobie realizacji nietypowych rozwiązań architektonicznych oraz nadzór autorski nad projektem.

Portfolio

Oferta/cennik

2019

Podpowiedź:

Możesz usunąć tę informację włączając Pakiet Premium

Ta strona została stworzona za darmo w WebWave.
Ty też możesz stworzyć swoją darmową stronę www bez kodowania.